Logo SPZPOZ

Bezinwazyjny pomiar bilirubiny

Jeżeli wydaje Ci się, że dostrzegasz u swojego dziecka objawy żółtaczki sprawdź to natychmiast! Badanie wykonujemy w przychodni lub u w domu podczas wizyty patronażowej.

Nie narażaj dziecka na dodatkowy stres związany z pobraniem krwi, zrób to bezboleśnie.

Miernik żółtaczki JM-105 firmy Dräger jest ręcznym urządzeniem używanym w dynamicznej diagnostyce żółtaczki noworodków. Można natychmiastowo i nieinwazyjnie oznaczyć przezskórne stężenie bilirubiny, odpowiadające stężeniu bilirubiny w surowicy umieszczając detektor na skórze noworodka. To zapobiega dyskomfortowi związanemu z pobieraniem krwi u noworodków, zmniejsza koszty, gdyż rezultat jest natychmiastowy.

KORZYŚCI DLA PACJENTÓW, RODZICÓW I OPIEKUNÓW
SKUTECZNY – skuteczne monitorowanie żółtaczki pomaga obniżyć wskaźnik ponownych przyjęć do szpitala. Dysponowanie niezawodnymi wynikami w ciągu sekund zamiast godzin zwiększa bezpieczeństwo pacjenta i przyspiesza podejmowanie decyzji klinicznych.
ŁATWY W UŻYCIU – nie wymaga pobierania krwi, co oznacza mniejszy stres dla delikatnych noworodków i ich rodziców Miernik JM-105 ułatwia zdobywanie potrzebnych informacji, eliminuje konieczność oczekiwania na wyniki z laboratorium.
WYDAJNY – zwiększa skuteczność wykrywania żółtaczki noworodkowej. Dzięki swojej budowie JM-105 pozwala zaoszczędzić czas, stres i pieniądze, zapewniając jednocześnie wyjątkowy standard opieki.

badanie poziomu bilirubiny

Inne artykuły

Cennik – specjalistyczne badania lekarskie

Załącznik nr 2 do Zarządzenia Nr  1/2023 Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli z dnia 15.03.2023 r.   CENNIK SPECJALISTYCZNE BADANIA

REHABILITACJA – OTWARTA

ZAPRASZAMY DO NOWEGO GABINETU REHABILITACJI.
UL. SREBRNA 11 . OTWARCIE W DNIU 30.05.2022 r. OD GODZ. 10:00.

Rehabilitacja – wynajem

Dyrektor SPZPOZ zaprasza do współpracy, w tym składania ofert na najem lokalu użytkowego z wyposażeniem – GABINET REHABILITACJI położony w Zduńskiej Woli przy ul. Srebrnej 11.

Skip to content