Logo SPZPOZ

Bezinwazyjny pomiar bilirubiny

Jeżeli wydaje Ci się, że dostrzegasz u swojego dziecka objawy żółtaczki sprawdź to natychmiast! Badanie wykonujemy w przychodni lub u w domu podczas wizyty patronażowej.

Nie narażaj dziecka na dodatkowy stres związany z pobraniem krwi, zrób to bezboleśnie.

Miernik żółtaczki JM-105 firmy Dräger jest ręcznym urządzeniem używanym w dynamicznej diagnostyce żółtaczki noworodków. Można natychmiastowo i nieinwazyjnie oznaczyć przezskórne stężenie bilirubiny, odpowiadające stężeniu bilirubiny w surowicy umieszczając detektor na skórze noworodka. To zapobiega dyskomfortowi związanemu z pobieraniem krwi u noworodków, zmniejsza koszty, gdyż rezultat jest natychmiastowy.

KORZYŚCI DLA PACJENTÓW, RODZICÓW I OPIEKUNÓW
SKUTECZNY – skuteczne monitorowanie żółtaczki pomaga obniżyć wskaźnik ponownych przyjęć do szpitala. Dysponowanie niezawodnymi wynikami w ciągu sekund zamiast godzin zwiększa bezpieczeństwo pacjenta i przyspiesza podejmowanie decyzji klinicznych.
ŁATWY W UŻYCIU – nie wymaga pobierania krwi, co oznacza mniejszy stres dla delikatnych noworodków i ich rodziców Miernik JM-105 ułatwia zdobywanie potrzebnych informacji, eliminuje konieczność oczekiwania na wyniki z laboratorium.
WYDAJNY – zwiększa skuteczność wykrywania żółtaczki noworodkowej. Dzięki swojej budowie JM-105 pozwala zaoszczędzić czas, stres i pieniądze, zapewniając jednocześnie wyjątkowy standard opieki.

badanie poziomu bilirubiny

Inne artykuły

PROFILAKTYKA RAKA PROSTATY.

Zapraszamy mężczyzn w wieku pow. 40 lat, mieszkańców Zduńskiej Woli do skorzystania z badań: – badanie PSA – badanie USG gruczołu krokowego Termin: listopad –

SZCZEPIENIA PRZECIW GRYPIE

Uprzejmie informujemy, że Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli został wybrany do realizacji zadania publicznego w zakresie profilaktyki chorób pn. „Ochronne Szczepienia

LABORATORIUM – POBIERZ SWOJE WYNIKI

Nowa usługa w Laboratorium Analitycznym. Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej wychodząc naprzeciw pacjentom uruchomił nową usługę, dzięki której pacjent nie musi wracać do Laboratorium

Skip to content