Logo SPZPOZ

GABINET REHABILITACJI – WYNAJEM

Dyrektor SPZPOZ zaprasza do składania ofert na najem lokalu użytkowego z wyposażeniem - GABINET REHABILITACJI położony w Zduńskiej Woli przy ul. Srebrnej 11.
 1. Przedmiotem najmu jest lokal z wyposażeniem, położony na działce oznaczonej nr ewid. 100/2 w Zduńskiej Woli przy ul. Srebrnej 11.

Lokal znajduje się w budynku Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej i zajmuje 96,52 m2 powierzchni użytkowej. W skład gabinetu wchodzą następujące pomieszczenia, które dostosowane są dla osób niepełnosprawnych:
– wiatrołap
– poczekalnia + rejestracja
– pole magnetyczne
– laseroterapia
– szatnia
– łazienka + wc
– wc i pomieszczenie służbowe dla personelu
– sala ćwiczeń
– sala masażu
Lokal posiada oddzielne wejście, niezależne od godzin i dni funkcjonowania przychodni.
Gabinet ma dostęp do mediów, tj. instalacji elektrycznej, internetowej, telefonicznej, wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania i ciepłej wody.
Lokal jest nowo wyremontowany (2018 r.). Do dyspozycji pacjentów są piękne sale i najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny. Gabinet dzięki wyposażeniu może zaoferować szeroki wachlarz zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, laseroterapii oraz masażu leczniczego. Wśród urządzeń znajduje się szyna CMP, stymulująca naturalny ruch kończyn dolnych, pozwalająca szybciej odzyskać sprawność po operacji lub zabiegu artroskopowym. Do najnowocześniejszych należy również aparat do krioterapii.

 1. Oferujemy umowę na okres 3 lat z miesięcznym okresem wypowiedzenia.
 2. Cena 1800,00 zł miesięcznie netto.

Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej nie jest płatnikiem VAT. Czynsz będzie płatny z góry do dnia 10-go każdego miesiąca i obejmuje on opłaty za media oraz podatek od nieruchomości.

 1. Miejsce składania ofert:
  listownie/ osobiście: Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej – Sekretariat
  ul. Szadkowska 2 98-220 Zduńska Wola
  mailowo: biuro@spzpoz-zdunskawola.pl
 2. Wszelkich informacji na temat przedmiotu najmu można uzyskać w siedzibie SPZPOZ
  ul. Szadkowska 2 , tel. 43 824 92 24.

Gabinet rehabilitacji - ul. Srebrna 11

Inne artykuły

LABORATORIUM – POBIERZ SWOJE WYNIKI

Nowa usługa w Laboratorium Analitycznym. Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej wychodząc naprzeciw pacjentom uruchomił nową usługę, dzięki której pacjent nie musi wracać do Laboratorium

Skip to content