SPZPOZ Zduńska Wola
ul. Szadkowska 2
98-220 Zduńska Wola
REHABILITACJA – WYNAJEM


DYREKTOR
Samodzielnego Publicznego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej

zaprasza do współpracy, w tym składania ofert na najem lokalu użytkowego z wyposażeniem
- GABINET REHABILITACJI położony w Zduńskiej Woli przy ul. Srebrnej 11.


1. Przedmiotem najmu jest lokal z wyposażeniem, położony na działce oznaczonej nr ewid. 100/2 w Zduńskiej Woli przy ul. Srebrnej 11.
Lokal znajduje się w budynku Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej i zajmuje 96,52 m2 powierzchni użytkowej. W skład gabinetu wchodzą następujące pomieszczenia, które dostosowane są dla osób niepełnosprawnych:
- wiatrołap
- poczekalnia + rejestracja
- pole magnetyczne
- laseroterapia
- szatnia
- łazienka + wc
- wc i pomieszczenie służbowe dla personelu
- sala ćwiczeń
- sala masażu

Lokal posiada oddzielne wejście, niezależne od godzin i dni funkcjonowania przychodni.
Gabinet ma dostęp do mediów, tj. instalacji elektrycznej, internetowej, telefonicznej, wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania i ciepłej wody.

Lokal jest nowo wyremontowany (2018 r.) i spełnia obecne wymogi Narodowego Funduszu Zdrowia zarówno lokalowe, jak i sprzętowe. Do dyspozycji pacjentów są piękne sale i najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny. Gabinet dzięki wyposażeniu może zaoferować szeroki wachlarz zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, laseroterapii oraz masażu leczniczego. Wśród urządzeń znajduje się szyna CMP, stymulująca naturalny ruch kończyn dolnych, pozwalająca szybciej odzyskać sprawność po operacji lub zabiegu artroskopowym. Do najnowocześniejszych należy również aparat do krioterapii.

2. Oferujemy umowę na okres 3 lat z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

3. Cena minimalna 2500 zł miesięcznie netto.

Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej nie jest płatnikiem VAT. Czynsz będzie płatny z góry do dnia 10-go każdego miesiąca i obejmuje on opłaty za media oraz podatek od nieruchomości.

4. Przed przystąpieniem do składania ofert zapraszamy do zapoznania się z lokalem.
Termin składania ofert na wynajem upływa w dniu 16.08.2021 r. do godz. 15:30

5. Miejsce składania ofert:
listownie/ osobiście: Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej - Sekretariat
ul. Szadkowska 2 98-220 Zduńska Wola
mailowo: biuro@spzpoz-zdunskawola.pl

6. W przypadku wpływu ofert o takiej samej wartości najmu, Dyrektor przewiduje negocjacje z oferentami.

7. Dyrektor zastrzega sobie prawo do odwołania, zmiany terminu składania ofert z uzasadnionych przyczyn.

8. Wszelkich informacji na temat przedmiotu najmu można uzyskać w siedzibie SPZPOZ
ul. Szadkowska 2 , tel. 43 824 92 24.

9. W załączeniu do zaproszenia przesyłamy:
1) projekt rozłożenia pomieszczeń
2) zdjęcia obrazujące gabinet rehabilitacji
3) formularz ofertowy

Data: 30.07.2021Szczepienia przeciw COVID-19


Data: 26.03.2021PROFILAKTYKA RAKA PIERSI - USG BEZPŁATNIE


Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej uprzejme informuje, że rozpoczyna bezpłatne badania USG piersi w 2021 r.

Na badania zapraszamy mieszkanki Miasta Zduńska Wola oraz Gminy Zduńska Wola

Rejestracja pacjentów odbywa się na bieżąco na miejscu w przychodni lub pod dodatkowym numerem przeznaczonym wyłącznie do rejestracji badania USG piersi tel. 43 824 88 88
i w sekretariacie tel. 43 824 92 24

Badania USG odbywają się:
w poniedziałki w godzinach 9.30-11.30 i 17.00-20.00
w środy w godzinach 17.00-20.00
Przychodnia ul. Szadkowska 2 – gabinet USG, pokój nr 13

Liczba miejsc - 2650 dla mieszkanek Miasta Zduńska Wola

Liczba miejsc - 500 dla mieszkanek Gminy Zduńska Wola

Na przestrzeni 21 lat wykonaliśmy ponad 60 000 badań, w tym lekarze wykryli ponad 20 000 patologii, tj. zmian w piersiach kobiet.

Korzyści z USG piersi:
• Badanie USG jest nieinwazyjne i przeważnie bezbolesne.
• W USG uwidacznia się tkanki miękkie (czyli takie, z jakich składają się piersi: tkankę gruczołową i tłuszczową) lepiej niż w badaniu rentgenowskim (mammografii).
• USG piersi może być powtarzane dowolną liczbę razy, bez konieczności zachowywania odstępów pomiędzy kolejnymi badaniami.
• Pozwala wykryć zmiany u kobiet z piersiami zbudowanymi głównie z tkanki gruczołowej (kobiety do 35. roku życia).
• Pozwala ustalić charakter zmian w piersiach.
• Dzięki USG lekarz może ustalić, czy dolegliwości ze strony piersi wynikają z procesów fizjologicznych (np. bolesność piersi przed zbliżającą się miesiączką, guzek będący w rzeczywistości tkanką tłuszczową budującą gruczoł) lub łagodnych torbieli.

Ryzyko: nie stwierdzono żadnych działań niepożądanych związanych z wykonywaniem USG piersi. Lekarze po zbadaniu pacjentki i stwierdzeniu patologii informują o kolejnych krokach jakie powinna pacjentka podjąć w dalszej diagnozie.

Lekarze po zbadaniu pacjentki i stwierdzeniu patologii informują o kolejnych krokach jakie powinna pacjentka podjąć w dalszej diagnozie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z BADAŃ.
NIE RYZYKUJ. PRZYJDŹ I ZBADAJ SIĘ!Data: 09.02.2021Wstrzymanie badań USG


Data: 30.10.2020SZCZEPIENIA PRZECIW GRYPIEUprzejmie informujemy, że Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli rozpoczyna realizację zadania publicznego w zakresie profilaktyki chorób pn. „Ochronne Szczepienia przeciwko grypie dla osób powyżej 65 roku życia zamieszkałych na terenie miasta Zduńska Wola”

Szczepieniem zostanie objętych 240 osób z terenu Miasta Zduńska Wola.

Zapisy na szczepienia rozpoczną się w najbliższy poniedziałek 12.10.2020 r.
tylko w formie telefonicznej pod numerem 43 824 92 24 w godz. 8:00-15:00

Liczba miejsc ograniczona - 240 osób.
(program opiewał na 500 szczepień, jednak tylko 240 szczepionek otrzymał SPZPOZ
z alokacji)
Szczepienia wykonywane będą w październiku - 160 osób
w listopadzie - 80 osób (po drugiej dostawie szczepionek)

Data: 07.10.2020GRUPA WSPARCIA „NADZIEJA”


Data: 03.08.2020BADANIA KIEROWCÓW


Data: 28.07.2020Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego


INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z PÓŁNOCNYCH WŁOCH

INFORMACJA DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z CHIN,Z PÓŁNOCNYCH WŁOCH, KOREI POŁUDNIOWEJ oraz innych krajów dotkniętych epidemią spowodowaną nowym koronawirusem SARS-CoV-2

Data: 26.02.2020BEZPŁATNE BADANIA USG PIERSI – ZAPRASZAMY


Uprzejmie informujemy, że z dniem 7.02.2020 r. Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej rozpoczyna zapisy na bezpłatne badania USG piersi.
Na badania zapraszamy mieszkanki Miasta Zduńska Wola oraz Gminy Zduńska Wola.
Rejestracja pacjentów odbywać się będzie na bieżąco na miejscu w przychodni lub pod dodatkowym numerem przeznaczonym wyłącznie do rejestracji badania USG piersi tel. 43 824 88 88.

Czytaj dalej...

Data: 03.02.2020PROFILAKTYKA CHORÓB UKŁADU KRĄŻENIA


Data: 02.02.2020BEZINWAZYJNY POMIAR BILIRUBINY


Jeżeli wydaje Ci się, że dostrzegasz u swojego dziecka objawy żółtaczki sprawdź to natychmiast! Badanie wykonujemy w przychodni lub u w domu podczas wizyty patronażowej. Nie narażaj dziecka na dodatkowy stres związany z pobraniem krwi, zrób to bezboleśnie.
Miernik żółtaczki JM-105 firmy Dräger jest ręcznym urządzeniem używanym w dynamicznej diagnostyce żółtaczki noworodków. Można natychmiastowo i nieinwazyjnie oznaczyć przezskórne stężenie bilirubiny, odpowiadające stężeniu bilirubiny w surowicy umieszczając detektor na skórze noworodka. To zapobiega dyskomfortowi związanemu z pobieraniem krwi u noworodków, zmniejsza koszty, gdyż rezultat jest natychmiastowy.

KORZYŚCI DLA PACJENTÓW, RODZICÓW I OPIEKUNÓW

SKUTECZNY - skuteczne monitorowanie żółtaczki pomaga obniżyć wskaźnik ponownych przyjęć do szpitala. Dysponowanie niezawodnymi wynikami w ciągu sekund zamiast godzin zwiększa bezpieczeństwo pacjenta i przyspiesza podejmowanie decyzji klinicznych.
ŁATWY W UŻYCIU - nie wymaga pobierania krwi, co oznacza mniejszy stres dla delikatnych noworodków i ich rodziców Miernik JM-105 ułatwia zdobywanie potrzebnych informacji, eliminuje konieczność oczekiwania na wyniki z laboratorium.
WYDAJNY - zwiększa skuteczność wykrywania żółtaczki noworodkowej. Dzięki swojej budowie JM-105 pozwala zaoszczędzić czas, stres i pieniądze, zapewniając jednocześnie wyjątkowy standard opieki.

Data: 25.01.2020Ochronne Szczepienia przeciwko grypie dla osób powyżej 65 roku życia - mieszkańcy Zduńskiej Woli


Uprzejmie informujemy, że Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli realizuje zadanie publiczne w zakresie profilaktyki chorób pn. „Ochronne Szczepienia przeciwko grypie dla osób powyżej 65 roku życia zamieszkałych na terenie miasta Zduńska Wola” w roku 2019. Szczepieniem zostanie objętych 520 osób z terenu Miasta Zduńska Wola. Szczepienia poprzedzone będą wizytą lekarską, na którą pacjenci mogą rejestrować się od dnia 9.09.2019 r.
Szczepienia realizowane będą przez 2 Przychodnie należące do Samodzielnego Publicznego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli, tj.
Przychodnia ul. Szadkowska 2, tel. 43 823 24 92 lub 824 88 88
Przychodnia ul. Srebrna 11, tel. 43 823 27 44

GRYPA 2019

Data: 06.09.2019Internetowe Konto Pacjenta IKP - pacjent.gov.pl


Ministerstwo Zdrowia wraz z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia udostępniło usługę dla obywateli – Internetowe Konto Pacjenta IKP.
IKP jest internetową aplikacją dostępną pod linkiem pacjent.gov.pl, dzięki której w łatwy, szybki i bezpieczny sposób można odnaleźć informacje o swoich danych medycznych, np. historii wizyt sfinansowanych przez NFZ, można odebrać i zrealizować e-receptę, weryfikować historię zrealizowanych recept, sprawdzić dawkowanie zalecone przez lekarza oraz wykaz zakupionych leków. Za pomocą aplikacji można wypełnić ankietę zdrowego stylu życia i dowiedzieć się o możliwości skorzystania z wybranych programów profilaktyki zdrowotnej.
Dostęp do IKP może uzyskać każdy za pomocą dwóch kroków:

1. Założenie Profilu Zaufanego – jeżeli jeszcze nie jest założony,
2. Logowanie do IKP następuje na stronie pacjent.gov.pl za pomocą Profilu Zaufanego.

Logowanie do IKP poprzez Profil Zaufany gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych.

Data: 23.04.2019REGULAMIN korzystania z parkingu niestrzeżonego ul. Szadkowska 2


Parking ul. Szadkowska 2 znajdujący się przy Przychodni należy do Samodzielnego Publicznego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli.
Parking jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla pracowników, lekarzy i pacjentów SPZPOZ (osoby, które w danym dniu mają wyznaczoną wizytę lekarską).
W widocznym miejscu na terenie parkingu znajdują się znaki i tablica informacyjna, określająca warunki korzystania z parkingu
Klienci przychodni to często ludzie schorowani, mający utrudnione możliwości w poruszaniu, dlatego tak ważne jest aby mieli możliwość parkowania samochodów jak najbliżej Przychodni.
Dlatego uprzejmie prosimy o stosowanie się do znaków oraz regulaminu parkingu, który dostępny jest poniżej REGULAMIN-PARKING SPZPOZ

Data: 28.01.2019Bezpłatne badania Pracowników zakładów pacy pod kątem wykrycia wirusa HCV


Uprzejmie informujemy, że Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli ( dalej SPZPOZ) Jest jednostką realizującą program BEZPŁATNYCH BADAŃ PRACOWNIKÓW ZAKŁADÓW PRACY POD KĄTEM WYKRYCIA WIRUSA HCV.

Program „Test na HCV – pierwszy krok do zdrowia” jest ogólnopolskim programem badań przesiewowych i ma na celu podniesienie wiedzy w zakresie HCV i Wirusowego Zapalenia Wątroby typu C (WZW) oraz zwiększenie wykrywalności wirusa wśród społeczeństwa a w dłuższej perspektywie, zmniejszenie jego występowania. Program badań przesiewowych trwa już od 2 lat i pozwolił przebadać ponad 100 000 Polaków. Powstał przy współpracy z środowiskiem pacjenckim i pod patronatem Polskiej Grupy Ekspertów HCV., Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych.
Badania , tj. testy realizowane są w przychodniach należących do SPZPOZ, czyli:
1. Przychodnia ul. Szadkowska 2 w Zduńskiej Woli
w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:30
2. Przychodnia ul. Srebrna 11 w Zduńskiej Woli
w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:30
3. Ośrodek Zdrowia w Annopolu Starym, Annopole Stare 5
w godzinach pracy Ośrodka Zdrowia

Badania przeprowadzone będą w okresie wrzesień – październik 2018 r.

Badanie polega na przeprowadzeniu testu na obecność przeciwciał HCV. Test trwa ok. 5 min i polega na zbadaniu krwi poprzez test jednorazowy. Testowanie na obecność przeciwciał anty- HCV nie wymaga od pacjenta szczególnego przygotowania. Badanie zaleca się u wszystkich osób, które miały kiedykolwiek przeprowadzane zabiegi medyczne lub niemedyczne z przerwaniem ciągłości tkanek (np. iniekcje, zabiegi diagnostyczne i operacyjne, tatuaże, wizyty u kosmetyczki).
Badania mają charakter anonimowy. SPZPOZ nie pozyskuje żadnych danych osobowych pacjentów, jedynie zbiera informację w jakim zakładzie pracy pacjent pracuje. W razie pozytywnego wyniku pacjent otrzymuje zaświadczenie o wykonanym teście wraz z informacją o konieczności skontaktowania się z Kliniką Chorób Zakaźnych w Łodzi. Serdecznie zachęcamy do wykonania badań.
Ani Firma ani pracownik nie ponosi żadnych kosztów.
HCV_plakat

Data: 12.09.2018