SPZPOZ Zduńska Wola
ul. Szadkowska 2
98-220 Zduńska Wola
Internetowe Konto Pacjenta IKP - pacjent.gov.pl


Ministerstwo Zdrowia wraz z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia udostępniło usługę dla obywateli – Internetowe Konto Pacjenta IKP.
IKP jest internetową aplikacją dostępną pod linkiem pacjent.gov.pl, dzięki której w łatwy, szybki i bezpieczny sposób można odnaleźć informacje o swoich danych medycznych, np. historii wizyt sfinansowanych przez NFZ, można odebrać i zrealizować e-receptę, weryfikować historię zrealizowanych recept, sprawdzić dawkowanie zalecone przez lekarza oraz wykaz zakupionych leków. Za pomocą aplikacji można wypełnić ankietę zdrowego stylu życia i dowiedzieć się o możliwości skorzystania z wybranych programów profilaktyki zdrowotnej.
Dostęp do IKP może uzyskać każdy za pomocą dwóch kroków:

1. Założenie Profilu Zaufanego – jeżeli jeszcze nie jest założony,
2. Logowanie do IKP następuje na stronie pacjent.gov.pl za pomocą Profilu Zaufanego.

Logowanie do IKP poprzez Profil Zaufany gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych.

Data: 23.04.2019BEZPŁATNE BADANIA USG PIERSI – ZAPRASZAMY


Uprzejmie informujemy, że z dniem 18.02.2019 r. Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej rozpoczął zapisy na bezpłatne badania USG piersi.
Na badania zapraszamy mieszkanki Miasta Zduńska Wola oraz Gminy Zduńska Wola.
Rejestracja pacjentów odbywać się będzie na bieżąco na miejscu w przychodni lub pod dodatkowym numerem przeznaczonym wyłącznie do rejestracji badania USG piersi, tel. 43 824 88 88.

Czytaj dalej…

Data: 18.02.2019REGULAMIN korzystania z parkingu niestrzeżonego ul. Szadkowska 2


Parking ul. Szadkowska 2 znajdujący się przy Przychodni należy do Samodzielnego Publicznego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli.
Parking jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla pracowników, lekarzy i pacjentów SPZPOZ (osoby, które w danym dniu mają wyznaczoną wizytę lekarską).
W widocznym miejscu na terenie parkingu znajdują się znaki i tablica informacyjna, określająca warunki korzystania z parkingu
Klienci przychodni to często ludzie schorowani, mający utrudnione możliwości w poruszaniu, dlatego tak ważne jest aby mieli możliwość parkowania samochodów jak najbliżej Przychodni.
Dlatego uprzejmie prosimy o stosowanie się do znaków oraz regulaminu parkingu, który dostępny jest poniżej REGULAMIN-PARKING SPZPOZ

Data: 28.01.2019BEZPŁATNE BADANIA USG PIERSI


Zapraszamy na
BEZPŁATNE BADANIA USG PIERSI

Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli, ul. Szadkowska 2 wykonuje bezpłatne profilaktyczne badania z zakresu wczesnego wykrywania raka piersi. Serdecznie zapraszamy mieszkanki Miasta Zduńska Wola do zapisów. Na realizację Programu profilaktycznych badań USG została przekazana z budżetu Miasta Zduńska Wola kwota 150 000 zł.
Bliższe informacje na temat terminów można uzyskać w rejestracji przychodni lub pod numerem telefonu:
43 – 824 - 88 -88.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z badań.
NIE RYZYKUJ PRZYJDŹ I ZBADAJ SIĘ!

Data: 26.09.2018Bezpłatne badania Pracowników zakładów pacy pod kątem wykrycia wirusa HCV


Uprzejmie informujemy, że Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli ( dalej SPZPOZ) Jest jednostką realizującą program BEZPŁATNYCH BADAŃ PRACOWNIKÓW ZAKŁADÓW PRACY POD KĄTEM WYKRYCIA WIRUSA HCV.

Program „Test na HCV – pierwszy krok do zdrowia” jest ogólnopolskim programem badań przesiewowych i ma na celu podniesienie wiedzy w zakresie HCV i Wirusowego Zapalenia Wątroby typu C (WZW) oraz zwiększenie wykrywalności wirusa wśród społeczeństwa a w dłuższej perspektywie, zmniejszenie jego występowania. Program badań przesiewowych trwa już od 2 lat i pozwolił przebadać ponad 100 000 Polaków. Powstał przy współpracy z środowiskiem pacjenckim i pod patronatem Polskiej Grupy Ekspertów HCV., Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych.
Badania , tj. testy realizowane są w przychodniach należących do SPZPOZ, czyli:
1. Przychodnia ul. Szadkowska 2 w Zduńskiej Woli
w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:30
2. Przychodnia ul. Srebrna 11 w Zduńskiej Woli
w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:30
3. Ośrodek Zdrowia w Annopolu Starym, Annopole Stare 5
w godzinach pracy Ośrodka Zdrowia

Badania przeprowadzone będą w okresie wrzesień – październik 2018 r.

Badanie polega na przeprowadzeniu testu na obecność przeciwciał HCV. Test trwa ok. 5 min i polega na zbadaniu krwi poprzez test jednorazowy. Testowanie na obecność przeciwciał anty- HCV nie wymaga od pacjenta szczególnego przygotowania. Badanie zaleca się u wszystkich osób, które miały kiedykolwiek przeprowadzane zabiegi medyczne lub niemedyczne z przerwaniem ciągłości tkanek (np. iniekcje, zabiegi diagnostyczne i operacyjne, tatuaże, wizyty u kosmetyczki).
Badania mają charakter anonimowy. SPZPOZ nie pozyskuje żadnych danych osobowych pacjentów, jedynie zbiera informację w jakim zakładzie pracy pacjent pracuje. W razie pozytywnego wyniku pacjent otrzymuje zaświadczenie o wykonanym teście wraz z informacją o konieczności skontaktowania się z Kliniką Chorób Zakaźnych w Łodzi. Serdecznie zachęcamy do wykonania badań.
Ani Firma ani pracownik nie ponosi żadnych kosztów.
HCV_plakat

Data: 12.09.2018