Logo SPZPOZ

Regulamin korzystania z parkingu niestrzeżonego ul. Szadkowska 2

Parking ul. Szadkowska 2 znajdujący się przy Przychodni należy do Samodzielnego Publicznego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli.

Parking ul. Szadkowska 2 znajdujący się przy Przychodni należy do Samodzielnego Publicznego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli.

Parking jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla pracowników, lekarzy i pacjentów SPZPOZ (osoby, które w danym dniu mają wyznaczoną wizytę lekarską).

W widocznym miejscu na terenie parkingu znajdują się znaki i tablica informacyjna, określająca warunki korzystania z parkingu.

Klienci przychodni to często ludzie schorowani, mający utrudnione możliwości w poruszaniu, dlatego tak ważne jest aby mieli możliwość parkowania samochodów jak najbliżej Przychodni.

Dlatego uprzejmie prosimy o stosowanie się do znaków oraz regulaminu parkingu, który dostępny jest poniżej REGULAMIN-PARKING SPZPOZ.

Inne artykuły

Cennik – specjalistyczne badania lekarskie

Załącznik do Zarządzenia Nr  5/2021 Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli z dnia 01.09.2021 r.   CENNIK SPECJALISTYCZNE BADANIA LEKARSKIE  

REHABILITACJA – OTWARTA

ZAPRASZAMY DO NOWEGO GABINETU REHABILITACJI.
UL. SREBRNA 11 . OTWARCIE W DNIU 30.05.2022 r. OD GODZ. 10:00.

Rehabilitacja – wynajem

Dyrektor SPZPOZ zaprasza do współpracy, w tym składania ofert na najem lokalu użytkowego z wyposażeniem – GABINET REHABILITACJI położony w Zduńskiej Woli przy ul. Srebrnej 11.

Skip to content