Szukaj
Logo SPZPOZ

Bezinwazyjny pomiar bilirubiny

Jeżeli wydaje Ci się, że dostrzegasz u swojego dziecka objawy żółtaczki sprawdź to natychmiast! Badanie wykonujemy w przychodni lub u w domu podczas wizyty patronażowej.

Nie narażaj dziecka na dodatkowy stres związany z pobraniem krwi, zrób to bezboleśnie.

Miernik żółtaczki JM-105 firmy Dräger jest ręcznym urządzeniem używanym w dynamicznej diagnostyce żółtaczki noworodków. Można natychmiastowo i nieinwazyjnie oznaczyć przezskórne stężenie bilirubiny, odpowiadające stężeniu bilirubiny w surowicy umieszczając detektor na skórze noworodka. To zapobiega dyskomfortowi związanemu z pobieraniem krwi u noworodków, zmniejsza koszty, gdyż rezultat jest natychmiastowy.

KORZYŚCI DLA PACJENTÓW, RODZICÓW I OPIEKUNÓW
SKUTECZNY – skuteczne monitorowanie żółtaczki pomaga obniżyć wskaźnik ponownych przyjęć do szpitala. Dysponowanie niezawodnymi wynikami w ciągu sekund zamiast godzin zwiększa bezpieczeństwo pacjenta i przyspiesza podejmowanie decyzji klinicznych.
ŁATWY W UŻYCIU – nie wymaga pobierania krwi, co oznacza mniejszy stres dla delikatnych noworodków i ich rodziców Miernik JM-105 ułatwia zdobywanie potrzebnych informacji, eliminuje konieczność oczekiwania na wyniki z laboratorium.
WYDAJNY – zwiększa skuteczność wykrywania żółtaczki noworodkowej. Dzięki swojej budowie JM-105 pozwala zaoszczędzić czas, stres i pieniądze, zapewniając jednocześnie wyjątkowy standard opieki.

badanie poziomu bilirubiny

Inne artykuły

WAŻNA INFORMACJA – USG PIERSI

ZAPISY NA USG PIERSI Zapisy na miesiące, tj. czerwiec, lipiec, sierpień 2024 r.  numer telefonu : 43 824 88 88 lub osobiście w Przychodni ul.

PROFILAKTYKA RAKA PROSTATY

Zapraszamy mężczyzn w wieku pow. 40 lat, mieszkańców Zduńskiej Woli do skorzystania z badań: – badanie PSA – badanie USG gruczołu krokowego Termin: od 1

BEZPŁATNE BADANIA USG PIERSI

NIE RYZYKUJ. PRZYJDŹ I ZBADAJ SIĘ! Uprzejmie informujemy, że z dniem 28.02.2024 r. Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej rozpoczyna zapisy na bezpłatne badania USG

Skip to content