Szukaj
Logo SPZPOZ

Laboratorium

Kontakt:

  • Laboratorium analityczne
  • ul. Srebrna 11, 98-220 Zduńska Wola
  • Tel.: 43 823-30-78

Laboratorium czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:30.

Pobieranie materiału do badań: 8:00 – 10:00.

ODBIÓR WYNIKÓW BADAŃ:

§ ELEKTRONICZNIE:  https://www.laboratorium.spzpoz-zdunskawola.pl/Wyniki-Online/Skierowanie

§ osobiście w przychodni  8:00 – 15:00 (rejestracja laboratorium)
       oraz 15:00 – 18:00 (rejestracja ogólna).

§ z dokumentem tożsamości potwierdzającym dane osoby,
której zostały wykonane badania, lub 
z upoważnieniem do odbioru

badań

Laboratorium analityczne przychodni SPZPOZ mieści się w budynku na ulicy Srebrnej 11 na pierwszym piętrze. Badania można wykonać od poniedziałku do piątku. Pobieraniem materiału do badań zajmuje się wykwalifikowana kadra tj. technicy i magistrowie analityki medycznej. Materiał pobierany jest zarówno u dorosłych jak i dzieci, w tym również kilkudniowych noworodków.

W laboratorium realizowane są skierowania od lekarzy poz, pediatrów, specjalistów, lekarzy medycyny pracy oraz badania odpłatne -komercyjne.

Placówka wyposażona jest w wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt odpowiedni do wykonywania badań z zakresu hematologii, biochemii, immunochemii, koagulologii, analityki ogólnej.

Znaczna większość badań wykonywana jest na miejscu, tylko znikoma część badań wysyłana jest do zewnętrznych laboratoriów. Dzięki temu wyniki badań są dostępne dla pacjentów w tym samym dniu, w którym pobrano materiał do badania.

Laboratorium jest w pełni zelektronizowane, tzn. pacjenci mogą:

  • płacić gotówką, kartą, Blikiem;
  • odebrać wyniki elektronicznie; 
  • wyniki badań zlecanych przez lekarzy naszego Zakładu, są dostępne w systemie m-medica (moduł Wyniki LAB), co oznacza, że lekarz w czasie ponownej wizyty lub teleporady jest w stanie sprawdzić w karcie pacjenta wszystkie wyniki badań;
  • skierowanie na badania od lekarzy naszego zakładu nie jest już potrzebne w formie papierowej, laboratorium sprawdza zlecone badania w systemie.

W laboratorium możliwe jest wykonanie bardzo szerokiego panelu najróżniejszych badań, współpracujemy z trzema laboratoriami – podwykonawcami, dlatego jest możliwe wysłanie praktycznie każdego, nawet najbardziej specjalistycznego badania. Posiadamy w ofercie pakiety badań: podstawowych, rozszerzonych, dla dzieci, hormonalnych, w kierunku chorób serca i tarczycy. Wszystkie badania są wykonywane w konkurencyjnych cenach.

Na miejscu wykonywane są również wysokiej klasy badania alergologiczne – Polychecki, pomocne w diagnozowaniu alergii na najróżniejsze alergeny u dzieci i dorosłych. Za naszym pośrednictwem można wykonać wysokospecjalistyczne, alergiczne badania molekularneTesty Alex i Faber.

Laboratorium posiada certyfikaty kontroli jakości wydawane przez Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi, gdzie uzyskuje bardzo dobre oceny.

Skip to content