Logo SPZPOZ

PROFILAKTYKA CHORÓB UKŁADU KRĄŻENIA

Zapraszamy na bezpłatne badania profilaktyczne.

Jeżeli:

  • masz 35, 40, 45, 50 lub 55 lat
  • nie leczyłeś się na choroby układu krążenia
  • należysz do SPZPOZ ul. Szadkowska 2 lub Srebrna 11 w Zduńskiej Woli

zgłoś się na BEZPŁATNE badania profilaktyczne!

Pakiet obejmuje:

  • badania laboratoryjne (min. Cholesterol całkowity, cholesterol LDL i HDL trjalkezt., poziom cukru)
  • badanie ciśnienia
  • BMI — wskaźnik masy ciała
  • wywiad

Program realizowany jest w ramach umowy z NFZ i jest skierowany do osób będących w wieku 35, 40, 45, 50 i 55 lat w danym roku kalendarzowym, u których dotychczas nie została rozpoznana choroba układu krążenia.

Szczegóły w rejestracji PRZYCHODNI:

SPZPOZ ul. Szadkowska 2               lub pod nr tel. 43 823 24 92

SPZPOZ ul. Srebrna 11                     lub pod nr tel. 43 823 27 44

Adresatami programu są szczególnie osoby obciążone czynnikami ryzyka (nadciśnienie tętnicze krwi, podwyższony poziom cholesterolu, nadwaga, palenie tytoniu, nadwaga i otyłość, wiek, płeć męska, obciążenia genetyczne i inne).

Program zapewnia podstawowe badanie czynników ryzyka chorób układu krążenia a tym samym wczesne wykrycie ewentualnych zaburzeń i podjęcie leczenia. W ramach badania zaprosimy Państwa do wypełnienia ankiety oraz wykonania podstawowych badań laboratoryjnych a także EKG. Na podstawie uzyskanych wyników lekarz rodzinny zaleci Państwu dalsze kroki postępowania profilaktycznego.

Szczegóły o Programie na stronie: https://pacjent.gov.pl/program-profilaktyczny/program-profilaktyki-chorob-ukladu-krazenia-chuk

Inne artykuły

LABORATORIUM – POBIERZ SWOJE WYNIKI

Nowa usługa w Laboratorium Analitycznym. Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej wychodząc naprzeciw pacjentom uruchomił nową usługę, dzięki której pacjent nie musi wracać do Laboratorium

GABINET REHABILITACJI – WYNAJEM

Dyrektor SPZPOZ zaprasza do składania ofert na najem lokalu użytkowego z wyposażeniem – GABINET REHABILITACJI położony w Zduńskiej Woli przy ul. Srebrnej 11.

Skip to content